Sincan Halı Yıkama

sincan'da halı yıkama sistemi

Firmamızda Halı ve koltuk temizleme haricinde bir çok hizmetlerde sunmaktadır. Sincan halı yıkama firmamızın yanı sıra sunduğu hizmetleride şöyle sıralayabiliriz; evde koltuk yıkama, yerinde kanepe yıkama, yatak yıkama, sandalye yıkama, yerinde halıflex halı yıkama hizmetlerini yerinde sunuyoruz.

Battaniye yıkama, yorgan yıkama, sinama koltuğu yıkama, perde yıkama, İnşaat sonrası temizlik, Tadilat sonrası temizlik, böcek ilaçlama, dış cephe duvar ve cam silme hizmetlerini sunmaktadır. Firmamız Sincan koltuk yıkama hizmeti yanı sıra bir çok evlere hizmetler sunmaktadır.

Bunları şöyle sıralayabiliriz; evlere halı yıkama servisi, yerinde halıflex halı yıkama, evde koltuk yıkama, yerinde kanepe yıkama, sandalye yıkama, koltuk takımı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama, inşaat sonrası temizlik, tadilat bitimi temizleme hizmetlerini Sincan halı yıkama fabrikamız sunmaktadır.  Böcek ilaçlama, mermer cilalama, parke cilalama, pvc cilalama gibi bir çok temizlik adına aklınıza ne gelirse koltuk yıkama servisimiz sizlere kusursuz bir şekilde hizmetlerini sunmaktadır.

Bir cevap yazın